Otwórz z nami swój sklep PrestaShop

Otwarcie sklepu, który będzie generował ruch i przynosił dochody nie jest łatwe, dlatego warto skorzystać z doświadczenia osób, które zajmują się tym na co dzień. Selljus.pl od 10 lat wdraża sklepy internetowe dla swoich Klientów. Przez ten czas sprzedaż internetowa przechodziła wiele zmian, dlatego warto korzystać z narzędzi, które będą elastyczne i umożliwiały dalszy rozwój w przyszłości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą wdrożenia sklepu na oprogramowaniu Prestashop.

Zaprojektujemy i wdrożymy Twój sklep. Poprowadzimy Cię od samego początku, aż do rozpoczęcia sprzedaży.

Jak przebiega proces realizacji e-sklepu ?

Przedstawiamy standardowy proces realizacji sklepu, który zależny jest od indywidualnych potrzeb Klienta. Nie wszystkie punkty należy brać pod uwagę, zdarzają się Klienci, którzy posiadają już wybraną domenę, czy serwer.

Zapoznanie się z potrzebami Klienta

Wymiana informacji i poznanie potrzeb Klienta jest jednym z kluczowych elementów, który pozwala na przygotowanie harmonogramu prac.

Lista wytycznych dotyczących realizacji sklepu Presta shop.

Dodatkowe funkcjonalności

Mimo bogatej funkcjonalności Prestashop, zdarzają się Klienci posiadający nietypowe potrzeby związane z działaniem sklepu. W takich wypadkach konieczne jest wdrożenie indywidualnych funkcjonalności, które mają wpływ na wycenę oraz czas realizacji projektu. Należy pamiętać, że oprogramowanie Prestashop jest elastyczne i pozwala na dodanie nowych opcji również w trakcie funkcjonowania sklepu. Jeśli prowadzenie sklepu wymaga indywidualnego dostosowania, a specyfikacja produktów nie pozwala na ich wygodną sprzedaż, warto zastanowić się nad dodanie nowych opcji, które będą miały wpływ na wygodę sprzedaży, czy kupna produktów.

Wygląd sklepu

Pora przejść do części wizualnej, poznać upodobania Klienta i nakreślić styl graficzny. W tej części prosimy o przesłanie ewentualnych upodobań stylowych, bądź kolorystycznych. Jeśli Klienci nie posiadają wybranej koncepcji, wtedy staramy się zaproponować dogodny design, który sprawdzi się w danej branży.

Konsultacje dotyczące projektu

Po otrzymaniu wszystkich niezbędnych informacji przechodzimy do analizy branży oraz potrzeb odbiorców. Proponujemy dogodne rozwiązanie, które sprawdzą się w danej tematyce. Konsultujemy i weryfikujemy potrzeby Klienta, sugerujemy ewentualne zmiany, które dzięki naszemu doświadczeniu mogą okazać się kluczowe w sprzedaży.

Wysłuchamy Twoje potrzeby i zaproponujemy dogodne rozwiązania.

Wybór domeny sklepu

Wybór domeny pod jaką będzie wyświetlany sklepu jest istotnym elementem z punktu marketingu. Doradzamy naszym Klientom przy wyborze odpowiedniej nazwy, w zależności od tego czy sklep będzie działał na rynku międzynarodowy, czy lokalnym. Jest kilka ważnych czynników przy wyborze marki, którą będą Państwo promować, dlatego warto skorzystać z naszych rad. Doradzamy również pod kątem finansowym – gdzie najlepiej zarejestrować domenę, aby nie ponosić znacznych kosztów podczas jej utrzymania.

(opcjonalne)

Wybór domeny dla sklepu internetowego.

Wybór serwera

Podobnie jak w przypadku domen, duża część Klientów posiada już serwery, jednak istnieje możliwość doboru odpowiedniego rozwiązania pod Państwa sklep. Sugerujemy rozwiązania hostingowe, które zagwarantują płynne działanie sklepu, w miarę przystępnej cenie. Mogą Państwo skorzystać również z naszego firmowego serwera, na którym zostanie zamieszczony sklep.

(opcjonalne)

Jaki serwer pod Prestashop ?

Przygotowanie projektów graficznych

Przechodzimy do wizualizacji planów, tworzenia projektów graficznych, które na bieżąco konsultowane są z Klientem. Jest to jeden z ważniejszych etapów, w których podejmowane są decyzje dotyczące wyglądu. Zależy nam na tym aby projekt końcowy podobał się Odbiorcy, dlatego nie mamy na sztywno przypisanych większych ograniczeń dotyczących ilości konsultacji, która w większości ofert jest znacznie ograniczona (do 1 / 2 sesji). Oprócz projektów dla wersji desktop, tworzymy grafiki dla wersji responsywnej, dzięki czemu mają Państwo wpływ, na to jak będzie wyświetlany sklep na urządzeniach przenośnych (smartfony, tablety). W przypadku jeśli nie posiadają Państwo projektu graficznego loga, przygotujemy dogodne rozwiązanie, wraz z całym projektem graficznym sklepu.

Przygotowanie grafiki do sklepu Prestashop.

Wdrożenie sklepu

W tej części prac udział Klienta jest znikomy, skupiamy się na realizacji punktów, które zostały wcześniej skonsultowane. Przygotowujemy indywidualne opcje sklepu, wraz z wdrożeniem całej szaty graficznej – zgodnie z zaakceptowanymi projektami.

Kodowanie szablonu Prestashop.

Konfiguracja pozostałych funkcjonalności

Uruchamiamy i konfigurujemy sklep na Państwa serwerze. Kwestie związane ze sprzedażą – konfigurujemy wraz z Klientem. Równolegle przekazujemy wiedzę, dotyczącą zmiany ustawień sklepu, jeśli pojawi się taka potrzeba w przyszłości.

Konfiguracja ustawień sklepu Prestashop.

Faza testów i naniesienia ewentualnych poprawek

Weryfikacja działanie sklepu, wykonujemy próbne zamówienia i sprawdzamy czy wszystko działa jak należy. Do testów zapraszamy również Klientów, którzy mogą bliżej poznać sklep i zweryfikować jego działanie. Nie można zapomnieć o prawidłowym wyświetlaniu sklepu, testujemy zachowanie na różnych wielkościach ekranów.

Testowanie funkcjonalności i szablonu.

Przekazanie wiedzy dotyczącej obsługi Prestashop

Zbieramy informacje dotyczące konfiguracji elementów sklepu i przekazujemy je Klientowi (np. konfiguracja wysyłek). Naturalnie mogą Państwo liczyć na pomoc w obsłudze sklepu, jednak zależy nam również na tym, aby Klient posiadał świadomość możliwości samodzielnej zmiany konfiguracji, która odbywa się w łatwy sposób.

Informacje dotyczące konfiguracji sklepu.

Instrukcje dotyczące zagadnień SEO

Zapoznajemy Klienta z zagadnieniami SEO, które mają wpływ na pozycję w wyszukiwarkach i pomagają w osiągnięciu dobrych wyników sprzedaży.

Przekazanie wytycznych SEO.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług ?

Wieloletnie doświadczenie

Selljus.pl to 10-letnie doświadczenie.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, które pomoże Ci w uzyskaniu skutecznej sprzedaży.

Indywidualne podejście do Klienta

Indywidualne podejście do Klienta.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, sugerujemy rozwiązania, które sprawdzą się w Państwa branży.

Wiedza, która pomoże wypromować Twój sklep

Wiedza SEO pomoże Ci wypromować sklep.

Prowadź swój sklep zgodnie ze wskazówkami SEO, dzięki czemu łatwiej osiągniesz rezultaty w przeglądarce Google.

Pomoc techniczna w obsłudze sklepu

Pomoc w obsłudze sklepu.

Niezależnie od ilości czasu, jaki upłynie od zakończenia prac nad e-sklepem, możesz liczyć na naszą pomoc w jego obsłudze.

Przejrzyste i estetyczne rozwiązania

Nowoczesny design sklepów Presta shop.

Wykonamy dla Ciebie sklep, który będzie wzbudzał zaufanie i wyróżniał się na tle konkurencji.

Optymalizacja sklepu.

Optymalizacja Prestshop sprawi, że sklep będzie działał szybciej.

Wykonane przez nas sklepy przechodzą optymalizację, dzięki czemu funkcjonują szybciej i zapewniają większy komfort zakupów. Sprawne działanie sklepu to jeden z czynników wpływających na wyższe pozycje w wyszukiwarkach.

Wybrane projekty sklepów Prestashop

Grafinia czyli nasz projekt sklepu Prestashop.
Międzynarodowy sklep Prestashop.
Sklep meblowy meble24sklep.pl.
Więcej naszych prac: Portfolio
Prestashop - projektowanie sklepów, wdrożenia Wordpress © copyright 2018 by www.selljus.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.
Do góry