Pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych

Dzięki ścisłej współpracy z agencją Xann Internet Solutions możemy skutecznie wypromować Państwa sklep lub stronę w wyszukiwarkach internetowych. Odpowiednie działania promocyjne zwiększą ruch na Państwa stronach, co niesie za sobą określone korzyści.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie w wyszukiwarkach polega na uzyskaniu jak najwyższej pozycji w wynikach szukania, pod określonymi słowami kluczowymi. Im wyższa pozycja, tym większe prawdopodobieństwo, że nasza strona zostanie odwiedzona. Jest to jedna ze skuteczniejszych metod promocji, dzięki której możesz przyciągnąć do siebie tysiące potencjalnych Klientów.

Główną zaletą promocji usług bądź produktów w wyszukiwarkach Google, w odróżnieniu od portali aukcyjnych jest brak możliwości bezpośredniego porównania oferowanych cen przedmiotów / usług z pozycjami konkurencji, dzięki czemu nie jesteśmy zmuszeni na drastyczne obniżki cenowe, które z oczywistych względów wymusza na nas konkurencja.

Selljus i Xann Internet Solutions

Nasze działania nie ograniczają się wyłącznie do pozycjonowania PrestaShop, sklepów Magento czy Gekosale. Zajmujemy się promocją każdego rodzaju witryn czy portali internetowych. Warto wypromować biznes, niezależnie od tego czy pod Państwa domeną znajdują się oferty bezpośredniego zakupu, czy może wyłącznie tzw. wizytówka firmy.

Pozycjonowanie longtail

Analiza branży pozwala na dobranie odpowiedniej strategii pozycjonowania longtail bądź standardowej. Pierwsza metoda pozycjonowania odbywa się na większą ilość mniej popularnych fraz, w przypadków sklepów internetowych jesteśmy w stanie przyciągnąć Klienta, który docelowo zainteresowany jest wskazanym produktem. Klienci, którzy oferują na swoich stronach dość specjalistyczne, ukierunkowane usługi powinni również zwrócić uwagę na tę opcję.

Pozycjonowanie standardowe

Jest to metoda, która generuje spory ruch na stronie i skupia się na promowaniu dość ogólnych, popularnych fraz z dużą konkurencją. Kontrahenci, którzy posiadają szeroki asortyment produktów z jednej bądź wielu dziedzin mogą zainteresować się standardową reklamą. Powinniśmy mieć świadomość, że użytkownicy poszukujący ogólny zwrotów po przejściu na stronę powinni otrzymać szeroki wybór przedmiotów lub wykonywanych usług, który zaspokoi większość wymagań.

Rozliczanie za efekty

Forma rozliczeń za efekty wraz z ostatnimi zmianami algorytmu staje się coraz mniej popularna u konkurencji co spowodowane jest brakiem możliwości oszacowania czasu jaki należy poświęcić by uzyskać oczekiwane rezultaty. My mimo wszystko zostaliśmy przy tej strategii, ponieważ jesteśmy przekonani do swoich umiejętności, co pozwala nam na zmniejszenie ryzyka w dokonywanych inwestycjach by osiągnąć zadowalające rezultaty.

Na czym właściwie polega rozliczanie za efekty ? Otóż podczas prac nad promocją biznesu nie ponoszą Państwo z tego tytułu żadnych kosztów dopóki wskazana strona nie osiągnie odpowiednich pozycji. Wynagrodzenie za wykonaną prace naliczane jest gdy strona znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyników szukania. Jest to komfort, bezpieczeństwo i wygoda dla naszych Klientów, ponieważ ich pierwsza inwestycja zaczyna się w momencie jak już są widoczni w wyszukiwarce Google. Dajemy Klientom możliwość sprawdzenia potencjału działalności zarobkowych bez ponoszenia większego ryzyka finansowego.

Od czego zacząć ?

  • Wypełnij poniżej formularz kontaktowy aby zamówić bezpłatną wycenę.
  • Jeśli nie posiadasz jeszcze strony www / sklepu to opisz swój profil działalności.
  • Przeprowadzimy analizę branży oraz konkurencji i zaproponujemy dogodne rozwiązania.