Selljus.pl zajmuje się realizacją wdrożeń sklepów na silniku Prestashop, aktualnie jednym z najbardziej popularnych rozwiązań e-commerce. Tworzymy estetyczne, przejrzyste projekty graficzne, które podwyższają renomę sklepu oraz wzbudzają zaufanie w oczach potencjalnych Klientów.

Responsywne sklepy internetowe

Responsywne sklepy internetowe

Prestashop w liczbach

Jest w 195krajach

270 000sklepów na świecie

Ponad 310przydatnych opcji

Od 10 lat zajmujemy się realizacją sklepów PrestaShop, nie przez przypadek skupiliśmy się na tej platformie sklepowej, która jest wiodącą marką w rozwiązaniach e-commerce. Oprogramowanie wyposażone jest w sporą ilość narzędzi ułatwiających sprzedaż, można znaleźć również opcje, które zaspokoją najbardziej wymagających e-handlowców. Przejrzysty, intuicyjny panel zaplecza sklepu umożliwia łatwe wprowadzanie przedmiotów, kategorii, ustawień związanych z konfiguracją sposobów płatności jak i wysyłek bez konieczności “władania” językami programowania.

Zakres realizacji prac

Realizację sklepu można podzielić na kilka etapów (zależnych od Państwa potrzeb), poczynając od zagadnień wstępnych: wybór odpowiedniej domeny www oraz serwera, skończywszy na wprowadzeniu przykładowych produktów oraz kategorii. Podsumowując otrzymują Państwo w pełni gotowy sklep do prowadzenia działalności w sieci, bez żadnych ukrytych opłat oraz abonamentów.

Inne usługi związane ze sklepami

  • Drobnymi oraz bardziej rozbudowanymi modyfikacjami sklepów
  • Aktualizacją oprogramowania do najnowszej wersji
  • Dostarczaniem niestandardowych modułów i innych rozwiązań
  • Masowy import produktów oraz kategorii do bazy danych
  • Audyt pod kątem funkcjonalnym oraz wizualnym
  • Rozwiązywanie problemów związanych z nieprawidłowym działaniem

… oraz innymi zagadnieniami związanymi z oprogramowaniem.