Strony WordPress

Platforma WordPress jest rozbudowanym narzędziem do zarządzania treścią, które można wykorzystać do prowadzenia strony firmowej, czy mniej rozbudowanych wizytówek internetowych. System posiada wbudowane zaplecze strony, które umożliwia swobodne zarządzanie informacjami, które możemy modyfikować, dodawać czy usuwać bez konieczności uzupełniania jakiejkolwiek wiedzy informatycznej.

Wordpress najlepszym rozwiązaniem na stronę www.

Strony internetowe CMS

Oferujemy projektowanie strony www w oparciu o platformę WordPress. Wykonujemy projekty graficzne stron, które wdrażamy do popularnego narzędzia zarządzania treścią. Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły oferty. Zapraszamy również do odwiedzenia oficjalnej strony WordPress: https://pl.wordpress.org

Dlaczego warto postawić na CMS ?

Zarządzanie podstronami

Wdrażane witryny www posiadają podstrony, które zostały utworzene na potrzeby realizacji projektu. Właściciel strony może samodzielnie dodawać nowe zakładki i podstrony, które będą odpowiedzią na aktualne potrzeby prowadzonej działalności.

Swobodna edycja treśći

Prócz dodawania i usuwania treści panel administracyjny pozwala na swobodną edycję informacji wyświetlanych na stronie. Osoba zarządzająca stroną może w dowolnym momencie zmienić np. dane kontaktowe czy inne informacje bez posiadania wiedzy informatycznej.

RWD – responsywność

Strona wykonana w technice RWD (Responsive Web Design) umożliwia wyświetlenie witryny na różnych wielkościach ekranów. Znaczna część użytkoników przegląda strony za pomocą tabletów czy smarfonów, dlatego responwysny wygląd jest niezwykle istotny przy budowie stron www.

Responsywna strona www.

SEO i pozycjonowanie

Aby zwiększyć widoczność oraz odwiedziny strony należy zadbać o odpowiednie parametry, które są przekazywane wyszukiwarkom w celu identyfikacji wprowadzonych treści. Wdrażane przez nas strony mają wbudowane funkcjonalności, które możemy wykorzystać do osiągnięcia lepszych pozycji w wynikach szukania.

Slajdy i inne grafiki

Treści to nie tylko tekst, również zdjęcia oraz banery reklamowe, które można w prosty sposób dodawać, zmieniać czy usuwać ze strony. Wszystkie te czynności można wykonać w intuicyjny sposób za pomocą panelu administracyjnego.

Panel administracyjny

Panel administracyjny jest miejscem, z którego możesz zarządzać wszystkimi ustawienieniami i treściami widocznymi na stronie. Ze względów bezpieczeństwa wgląd oraz możliwość ustawień mają wyłączenie osoby do tego upoważnione.

Social Media

Połączymy Twoją strone z kontami społecznościowymi aby móc w szerszy sposób promować stronę www. Dzięki integracji użytkownicy będą mogli dzielić się ze swoimi znajomymi informacjami dostępnymi na stronie.

Prestashop - projektowanie sklepów, wdrożenia Wordpress © copyright 2018 by www.selljus.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie zabronione.
Do góry